Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabozrakých, alebo špecializované či staršie prehliadače. Prejsť na grafickú verziu.

Úvodná stránka | Preskočiť na obsah | Preskočiť na subnavigáciu | Preskočiť na spodnú navigáciu

Hlavná navigácia

 • en
 • Na začiatok

  Subnavigácie

  O obci

  Občan


  Na začiatok

  O obci – Doprava

  Doprava

  Zmeny cestovných poriadkov od 13.12.2020


  02.12.2020

  Čiastkové zmeny cestovných poriadkov

  Odo dňa 19.04.2020 (nedeľa) dochádza k čiastkovým zmenám cestovných poriadkov. V zmysle platných opatrení v súvislosti s koronavírusom COVID-19 spoje prímestskej autobusovej dopravy aj naďalej premávajú ako v sobotu. Okrem týchto spojov nad rámec sobotného režimu sú doplnené aj ďalšie spoje vybraných liniek. Prehľad doplnených spojov je uvedený v nasledovných dokumentoch.


  17.04.2020

  Bratislavská integrovaná doprava

  Informácia o zónach a cenách cestovných lístkov Integrovaného dopravného systému v bratislavskom kraji.

  Cestovné poriadky

  Autobusy:

  Aktualizácia cestovných poriadkov v čase školských prázdnin

  Vlaky: Cestovný poriadok Zohor - Záhorská Ves platný od 1. marca 2015

  Sezónne vlaky: Záhorská Ves - Plavecké Podhradie a späť (ODCHODY) od 27.IV. do 13.X.2019

  Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji od 1.3.2013

  Brífing k spusteniu I. etapy Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK), ktorý mal byť v piatok 1. marca 2013 o 10:00 na AS Mlynské Nivy Bratislava, sa ruší.

  Na základe informácie dodávateľa  softvérovej aplikácie zo dňa 28.2.201, došlo k technickým nedostatkom pri poslednom dni skúšobnej prevádzky. Dodávateľ na odstránení nedostatkov intenzívne pracuje, aby boli odstránené v čo najkratšom čase. Preto sa posunie spustenie zavedenia integrovaného dopravného systému Bratislavského kraja. O ďalšom postupe bude cestujúca verejnosť informovaná v najbližších dňoch.  

  28. 2. 2013

  V súvislosti so zavedením Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) od 1.3.2013 Vám oznamujeme zmenu príslušného cestovného poriadku, ktorým sa zabezpečuje obslužnosť obce Záhorská Ves. V cestovnom poriadku boli doplnené názvy liniek IDS BK, príslušné zóny k jednotlivým zastávkam a poznámky k linke napr. o zaradení do IDS BK, platnosti prepravného poriadku a pod.

  Na začiatok


  Obec Záhorská Ves 2021