Prechod na úvodnú stránku | Prechod na spodné menu | Prechod na obsah |
Obnova zabudnutého hesla | Registrácia
Prechod na začiatok stránky
O obci » Doprava

Doprava

Zmeny cestovných poriadkov od 13.12.2020

Čiastkové zmeny cestovných poriadkov

Odo dňa 19.04.2020 (nedeľa) dochádza k čiastkovým zmenám cestovných poriadkov. V zmysle platných opatrení v súvislosti s koronavírusom COVID-19 spoje prímestskej autobusovej dopravy aj naďalej premávajú ako v sobotu. Okrem týchto spojov nad rámec sobotného režimu sú doplnené aj ďalšie spoje vybraných liniek. Prehľad doplnených spojov je uvedený v nasledovných dokumentoch.


17.04.2020

Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji od 1.3.2013

Brífing k spusteniu I. etapy Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK), ktorý mal byť v piatok 1. marca 2013 o 10:00 na AS Mlynské Nivy Bratislava, sa ruší.

Na základe informácie dodávateľa  softvérovej aplikácie zo dňa 28.2.201, došlo k technickým nedostatkom pri poslednom dni skúšobnej prevádzky. Dodávateľ na odstránení nedostatkov intenzívne pracuje, aby boli odstránené v čo najkratšom čase. Preto sa posunie spustenie zavedenia integrovaného dopravného systému Bratislavského kraja. O ďalšom postupe bude cestujúca verejnosť informovaná v najbližších dňoch.  

28. 2. 2013

V súvislosti so zavedením Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) od 1.3.2013 Vám oznamujeme zmenu príslušného cestovného poriadku, ktorým sa zabezpečuje obslužnosť obce Záhorská Ves. V cestovnom poriadku boli doplnené názvy liniek IDS BK, príslušné zóny k jednotlivým zastávkam a poznámky k linke napr. o zaradení do IDS BK, platnosti prepravného poriadku a pod.